NK-Demotywatory.PL- Ostre, najlepsze, najnowsze i kompromitujace fotki z NASZEJ KLASY i nie tylko. Zobacz co sie stalo z ta strona. Z nami nikt i nic Ci nie umknie.


Szpeciara x D i dziubek

Dodano: 20 Lipca 2011
Użytkownik: ajakmyślisz
Ocena: -29
Szpeciara x D i dziubek

Napisz, co o tym sądzisz?

Zgłoś naruszenie!
Przepisz kod: captcha


Komentarze do obrazka (23)

m
Zgłoś narusznie!
01 Sierpnia 2011

A Ty totalnym debilem!!!!!!!!!!!!

wyrwa
Zgłoś narusznie!
02 Sierpnia 2011

ee ty 'm' ty o sobie mówisz, zabujałeś się co - ale głupi jesteś - szpetna a na dodatek jest głupia - sama sobie zdjęcie zrobiła, jakaś zakompleksiona na dodatek hehehe - krzywoza mordoza hehe, brakoza mózgoza!!!, m ty żałosny kmiocie lecz się psychiatrycznie bo masz kompleksy

chudy
Zgłoś narusznie!
02 Sierpnia 2011

wyrwa ty to chyba podstawówki nie skończyłeś, albo cię na siłe od pługa oderwali, zastanów się co piszesz a potem napisz skończony idioto

wyrwa
Zgłoś narusznie!
03 Sierpnia 2011

chudy - idź się leczyć pederasto - jak na takie kozy lecisz - idź się lesz pacanie

Aga
Zgłoś narusznie!
04 Sierpnia 2011

wyrwa- pokaż swoją buźkę, chętnie popatrzymy. :) Zresztą, skąd wiesz, że głupia? Dużo osób robi sobie samemu zdjęcia. Nie znasz? Nie oceniaj! A co do wyglądu...Lepiej patrz na siebie, bo po tym się nie ocenia.

wyrwa
Zgłoś narusznie!
05 Sierpnia 2011

aga - nie mam zamiaru pokazywać wam moich zdjęć bo nie muszę się dowartościowywać się tak jak wy, sami dajecie takie zdjęcia a później dziwi się każdy jak odrobinę krytyki, hehe - brak kompleksów na temat własnej osoby to jak najmniej "autozdjęć " czyli samoróbek, r powykrzywianymi MORDAMI albo wypiętymi cyckami - poco się szmacicie??? - kompleksy dla was to za mało???

budzik
Zgłoś narusznie!
07 Sierpnia 2011

Ludzie jesteście żałośni... Są gorsze laluny niż ona, właściwie w porównaniu do nich ta dziewczyna jest "normalna". Nie każdy wygląda perfekcyjnie i dlatego, nie ocenia się po wyglądzie. No, ale takie prymitywy robią inaczej. Pewnie zaraz się dowiem, że jestem brzydka dlatego tak piszę. Hm...powiem tak, na brak adoratorów nie narzekam, wierzcie lub nie. Nie znacie mnie i całe szczęście, nie chciałabym się zadawać z takimi płyciznami i pustakami.

qwqwqw
Zgłoś narusznie!
07 Sierpnia 2011

budzik - prymitywko widać że nie rozumiesz - przyjrzyj się - skręcona gęba i zdjęcie sobie sama robi - chora jest na chorobę mordoskrętną + samodjęciowanie - to jest żałosne ja to wyśmiewam krytykuję i wytykam - to jest szczyt zakompleksienia!!! a skoro uważasz że jesteś brzydka to pewnie tak jest - ale ty to napisałaś!! hehe i na dodatek przechwałki na temat ilości adoratorów - jednym słowem ŻAL mi cie... hehe odezwała się głęboka i nie pusta hahahahaha - widać po słownictwie w twojej wypowiedzi - wytyka innym a sama zachowuje się tak samo ŻAL MI CIE!!!! niemowlaku!!!

budzik
Zgłoś narusznie!
08 Sierpnia 2011

qwqwqw - brawo popisałeś/popisałaś się elokwencją, hahaha. Nie, nie napisałam, że jestem brzydka. Widać masz problemy z ze zrozumieniem tekstu, no cóż nie dziwię się. "Prymitywko" muszę przyznać, że bardzo ciekawe słowo, ciekawe czy w ogóle wiesz co ono oznacza. No, ale nie zagłębiajmy się w to, bo jeszcze się pogrążysz dzieciaku. I co do ilości adoratorów to się wcale nie przechwalam, bo nie wyliczyłam ilu ich jest i wcale nie zamierzam. Po prostu chciałam udowodnić, że nie macie prawa oceniać ludzi po wyglądzie. Natomiast po charakterze i owszem. I jeszcze jedno qwqwqw jesteś tak samo inteligentna/inteligentny jak twój nick. Pozdrawiam dorosły i "rozwinięty" umysłowo człowieku.

qwqwqwqw
Zgłoś narusznie!
08 Sierpnia 2011

budzik - żal mi cie hehehe - wiesz co będę mądrzejszy i ci ustąpię - zanudzasz mnie dosłownie - postarała byś się bo monotonna jesteś....

marcel
Zgłoś narusznie!
08 Sierpnia 2011

odrazu widać kto jest górą - qwqwqwqw tak trzymaj!!, budzik tylko się nie rozbecz he

elo
Zgłoś narusznie!
08 Sierpnia 2011

budzik skoro taka nie płytka jesteś to przeczytaj jeszcze raz swój komentarz i dopiero wtedy pyskuj do innych dziewczynko ze żłobka.

mazik
Zgłoś narusznie!
08 Sierpnia 2011

hehe to jak nie prymitywko to prymitywianko hahahahahahahahaaaaaaa

zyga
Zgłoś narusznie!
08 Sierpnia 2011

budzik - ale ty chrzanisz głupoty - żeby poznać czyjś charakter to trzeba z nim przebywać i rozmawiać a nie oceniać po szczątkowym komentarzu - co ty sobie myślisz, że kim ty jesteś he, próbujesz się wywyższyć czy co??

ela
Zgłoś narusznie!
08 Sierpnia 2011

hehe jechać po budziku hihihi

qr
Zgłoś narusznie!
08 Sierpnia 2011

hehe budzik - polonistka od siedmiu boleści, a pewnie nie wie ile jest 2+2 - tylko nie licz na palcach

kan
Zgłoś narusznie!
08 Sierpnia 2011

hehe budzik pewnie takie mordoskręty robi to się burzy, a to powodzenie to masz pewnie u desperatów w wielgich binoklach

budzik
Zgłoś narusznie!
11 Sierpnia 2011

Widzę, że już nie można wyrazić własnego zdania. O tak pewnie, co za radocha pojeździć po kimś przez komentarze... Jasne...Świetna zabawa. Nie rozumiem o co wam chodzi ? Używam za trudnych dla was wyrazów ? No cóż...Żałuję, że w ogóle udzieliłam się w tym miejscu. A dlaczego ? Hm...bo ten poziom nie jest dla mnie, żeby być na waszym poziomie musiałabym się położyć na ziemi, chociaż i to byłby za wysoki dla was próg intelektualny. Pozdrawiam wszystkich i obiecuję już nie dręczyć trudnymi do zrozumienia wyrazami :)

arti
Zgłoś narusznie!
12 Sierpnia 2011

budzik - tylko się nie obraź ale faktycznie muszę przyznać rację że nie jesteś od nich lepsza, w taki sam sposób po nich jeździsz jak oni po innych... żadnej różnicy w tym nie ma, a nawet rzeczywiście się wywyższasz, jeśli jesteś słaba to się nie wypowiadaj, ale w swoich wypowiedziach bądź taka jak piszesz... bo to paradoksalne dosłownie...

lola
Zgłoś narusznie!
20 Sierpnia 2011

Ten ma posrane kto dodal ten demot... żałosni jesteście... laska jest spoko:)

Arek
Zgłoś narusznie!
20 Sierpnia 2011

Aga- Trafne spostrzeżenie, oceniacie ludzi a ich nie znacie. Sam mam kilka zdjęć zrobionych samemu i co???

Malwina
Zgłoś narusznie!
20 Sierpnia 2011

qwqwqw -I kto tu jest niedowartościowany??? Patrz sie na siebie... albo lepiej nie.. szkoda lustra;p

xxx
Zgłoś narusznie!
23 Sierpnia 2011

moim zdaniem ona jest ładna nawet bardzo